Předmluva k True Blood

7. duben 2009 | 15.52 | | autor: sw-jiitwuley

Ahojda.... Dneska je krásně mno no..xD a já samosebou sedim doma u compa a hledám něco zajímavýho...

Asi před měsícem a půl jsem narazila na podobných stránkách, jako je vychytane.cz a tak dále právě na recenzi True Blood a ta mě zaujala obrázkem se rty a upířími zuby.... Nedalo mi to...a přečetla jsem si o čem že to teda je...mno kdo by neodolal? čučela jsem na to s překvapením a hned sem teda někde hledala dílky na skouknutí....x) ale všude byly jen v angličtině... a ani třeba nebyly s titulkama.... potom sem teda našla...x) a séém happy..třeba jsem divná, ale když mám čas a vcelku "malou" chuť moc ráda se na ně zase znova a opět podívám xD

Bon Temps v Louisianě je malinkaté městečko, ve kterém se nestane, že byste splynuly s davem. Hlavní hrdinkou je servírka Sookie Stackhouseová, něžná dívka – žena, obdařena nadpřirozenou schopností. Dokáže v okamžiku vyslyšet, co vám právě běží hlavou. Okolím je tak trochu považovaná za neškodnou podivínku s podivnými náladami. Sookie bydlí u babičky, neboť v dětství přišla o oba rodiče.

Jednoho dne rozvíří nudnou atmosféru prašného večera, skutečný upír Bill Compton. Sookie začne nečekaně přitahovat. Charismatický krasavec však na rozdíl od ní pamatuje občanskou válku. Jakmile v kročí jednou nohou do města, spustí se série nechutných vražd, které vedou k nejrůznějším podezřením.

Nesmím opomenout na Jasona, bratra hlavní hrdinky, který nenechá žádnou sukni v chládku a libuje si v tak trochu podivných sexuálních praktikách. Na jednu stranu nenávidí upíry, ale na druhou stranu s nimi podvědomě sympatizuje. Další postavou je prostořeká černoška Tara, která nekonečně bojuje se svou matkou alkoholičkou a se svou nevymáchanou pusou.

ZDROJÍK

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře