Stmívko s českym dabingem

26. červen 2009 | 22.46 | | autor: sw-jiitwuley

Awujíííí.... fim že tho sem se s tímhle ozvala asik jako poslední z blogíků které jsou aspoň malilinko zaměřené mna Twilight sagu sem prostě lemra. Jestly ste ael nějak´ým zázrakem ještě nezjistili že Stmívání je časky nadabované tag tady máte odkaz kde to můžete zkouknout:

http://www.pozeraj.eu/index.php?page=movie&name=sumrak-stmivani-twilight-cz-dabing

snad wám bude fungovat

já wim sem hrozná ael co nevidět tho sem Jitwushka dá jako videjko ael musí tho udělat ona bo já sem děsná a vůbec th neumim a tag thu máte jenom odkazek mno plomiňte.

Jů a jinag k dabingu myslim že se docela i poved mna origoš tho samosebou nemá ael mno co... já sice radši koukám mna filmíky s titulkama ael tohle se fakt docela povedlo....  jedinej kdo mi tham docela nesedí je Reneé jinak docela fajn. Jessika je naprosto suprová. Má tag suprově npříjemnej hlas.... hrozně se to k Jessice hodí...

Mno už vás přestanu unavovat těmi keci a pudu tag pa...

P.S. jů a ještě něco..... druhýho odjíždim mna čtrnáct dnů mna tábor tag sem stihnu dát nevou kapču k úplňku a snad i k té nové serii tag se těšte. Jinag těmco teprve vízodostanou držím palečky ať to všecho dopadne a ti co patří mezi ty šťastné(sakra já to fakt nejsem) ať si prázky moooc užijou.... (i když se zdá že to počasi bude na hovno)

:-*BajujuMucQ?:-*

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Stmívko s českym dabingem myšak 03. 05. 2010 - 10:06