Krátké informace o natáčení New Moon

5. únor 2009 | 06.00 | | autor: sw-jiitwuley

Scénáristka filmu TwilightMelissa Rosenberg potvrdila, že se ústřední dvojice filmu Robert Pattinson a Kristen Stewart v těchto dnech nachází ve Vancouveru, kde se připravuje natáčení pokračování Twilightu s názvem New Moon: ,,Obsazení herci hlavních rolí jsou momentálně ve Vancouveru, všichni se tam připravují na nadcházející natáčení filmu New Moon, na kterém se začne pracovat už za chvíli."
diosa.blog.cz

Kristen Stewart nedávno dokončila propagování jejího nejnovějšího filmu Adventureland na filmovém festivalu v Sundance, zatímco Roberta Pattinsona paparazzi fotografové nachytávali zpívajícího a pijícího po různých hospodách v Londýně. Musel odmítnout natáčení filmu Parts Per Billion, protože se krylo s rozvrhem natáčení New Moon a nadcházejícího Eclipse (pokračování New Moon, v českém překladu Zatmění).

Režisér, který se ujal natáčení New Moon, Chris Weitz, naplánoval natáčení filmů New Moon a Eclipse současně. Oba dva filmy se budou natáčet tento rok, protože je logické, že herci stárnou, zatímco upírovi Edwardovi (Robert Pattinson) má být ve všech dílech sedmnáct let. Už teď ho dvaadvacetiletý Robert o pár let předběhl.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře