Kirsten

5. únor 2009 | 06.55 | | autor: sw-jiitwuley

Kristen//Bella
Ahoj, tak vám sem dávám nějaké info o Kristen Stewart... Je to taková, no celkem krátká verze jejího životopisu, ale myslím, že kdyby to bylo delší, nikdo by to nečetl:-D
Kristen//Bella
Kristen Jaymes Stewart se narodila 9.4.1990 v Los Angeles(na většině serverů jsem našla tohle) v USA. Z počátku vyrůstala v Coloradu, kam se její rodina přestěhovala kvůli práci jejího otce, ale později se s rodinou vratila do L.A., žije se svými rodiči a starším bratrem. Otec John Stewart je televizním producentem ve FOX TV.
Poprvé si zahrála větší roli ve filmu Úkryt a nahradila v tomto filmu herečku Hayden Panettiere. Byl to pro ní šok, jelikož jí čekala spolupráce s Judie Foster.
Dalším významným krokem je In the Land of Women(V zemi žen) po boku Meg Ryan. Hrála ale samozřejmě i v dalších filmech a čeká jí úspěšná kariéra. Měla velké štěstí, že mohla spolupracovat s tolika slavnými herci.
Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.
Také excelovala ve filmu Útěk do divočiny, kde si zahrála roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon sklidil velmi dobré ohlasy kritiků a velký úspěch.
KrisNěkteří lidé jí ale poznali až díky její zatím asi největší roli ve filmu Stmívání(Twilight), ve kterém ztvárnila postavu sedmnáctileté dívky Belly Swan a brzy se můžeme těšit i na druhý díl s názvem Nový Měsíc(New Moon), pro který je stejně jako pro Twilight, knižní předlohou serie knih, jejíž autorkou je Stephenie Meyer.
Brzy jí ale čekají i další zajímavé filmové role.


Zajímavosti:

-má bratra, Camerona, žije s ním a s rodiči v Los Angeles
-má velmi ráda surfování
-její přezdívka zní: "Kris" a nebo "KStew"
-má zelené oči, ale ve filmu musela, stejně jako Robert Pattinson, nosit kontaktní čočky
-měří 168 cm
-píseň "Flightless Bird, American Mouth," kterou slyšíme na konci Stmívání navrhla právě Kristen

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře