Ashley

5. únor 2009 | 07.00 | | autor: sw-jiitwuley

Ashley//Alice
Ashley Michele Greene se narodila 21. února 1987 v Jacksonville na Floridě. Do sedmnácti let dělala modelku, ale taky chodila na hodiny herectví. Hraní si zamilovala, a tak se rozhodla modelingu nechat a po maturitě na Wolfson High School odjela z Floridy do Hollywoodu.
Ashley začínala hostovat v různých televizních seriálech, jako Punk'd, Crossing Jordan nebo Desire. Průlom ji čekal až v roce 2008, kdy získala roli Alice Cullen ve Twilight/Stmívání.
Teď natáčí filmy Summer a Skateland. Letos se taky sejde se svým dobrým kamarádem Kellanem Lutzem (který hrál ve Twilight Emmetta) ve filmu Warrior, ale bohužel se mi nepodařilo zjistit, o čem to bude.Ashley
Můžeme se na ni těšit znovu jako na Alici Cullen v připravovaném New Moon, druhém díle série Twilight.
Ashley má jednoho staršího bratra Joe, který pořád žije v Jacksonville s jejich rodiči Joem a Michele, kteří stále prožívají šťastné manželství.
Ashley se před natáčením Twilight znala s Kellanem Lutzem a Jacksonem Rathbonem a pořád jsou dobří přátelé.
Pak vám ještě můžu říct, že Ashley obdivuje Audrey Hepburn, hrozně se jí líbí film Breakfast At Tiffany's, je tváří StopStaring.com, internetového obchodu prodávajícího šaty ve stylu retro, je vysoká 165 cm a má přezdívku "Asher".
Ve svém volném čase Ashley ráda čte a když dostane příležitost, jde surfovat, koneckonců žije v L.A.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře